ЕЛЕКТРОНЕН ИНЖЕНЕР | ПРЕРАБОТВАЩА ПРОМИШЛЕНОСТ

Human Power - Агенция за подбор на персонал

Във връзка с разрастване на дейността на наш партньор, един от лидерите на Балканите и Европа в своята бизнес област, търсим да назначим отговорна и позитивна личност с амбиции да изгради кариера в динамична среда и бързо развиваща се компания.

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:

  • Поддържа функционирането на „Електронното звено” в съответствие с изискванията на инструкциите за експлоатация и установените процедури;
  • Следи, поддържа и настройва работата на инспекционните машини и електронното оборудване;
  • Чете и изготвя технически чертежи.

ИЗИСКВАНИЯ:

  • Диплома за завършено висше образование с профил електротехника, автоматизация;
  • Поне 1 година опит на подобна позиция;
  • Добър писмен и говорим английски;
  • Готовност за работа в производствената сфера.

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

  • Атрактивно възнаграждение, съобразено с опита: твърда сума 2600-2800+ лв. нето;
  • Добър социален пакет;
  • Трудов договор и реални осигуровки;
  • Работно време – редовна смяна 8.00ч.-16.30ч.;
  • Бонуси и обучения;
  • Работа в международна, динамична среда.

Ако тази позиция представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените условия, моля изпратете Ваша актуална автобиография.

Или позвънете на: 0896 244 246

Благодарим Ви!

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!
Кандидатите не дължат такса за извършените услуги.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.

Human Power притежава безсрочен лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2882 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Human Power е част от BNI Индустрия.