ИНЖЕНЕР, КОНСТРУКТОР И ТЕХНОЛОГ

ЦЕРАТИЦИТ България АД - Габрово е дългогодишна компания, с традиции в производството на металорежещи и специални инструменти от различни стомани, част от международната Група CERATIZIT. В продължение на повече от 95 години CERATIZIT е пионер в разработването на изключителни продукти от твърди материали за режещи инструменти и защита от износване. Частната компания със седалище в Люксембург разработва и произвежда високоспециализирани твърдосплавни инструменти, пластини и пръти от твърди материали, както и трудно износващи се части. Ние сме лидер на пазара в няколко области на приложение на трудно износващи се части и успешно разработихме нови видове твърди сплави, цермет и керамика, които се използват в обработката на дърво и камък. С над 8000 служители в 34 производствени обекта и търговска мрежа от над 50 клона, Групата е глобален лидер в карбидната индустрия.

Ние ви предлагаме възможност за реализация като:

Основни задължения:

  • участва в разработването и внедряването на операционни технологии на произвежданата продукция;
  • оформя технологичната документация;
  • спазва изискванията на стандартите, нормалите, правилниците и инструкциите при изработване на технологичната документация;
  • контролира технологичната дисциплина и предприема мерки за отстраняване на нарушенията;
  • използва NX за програмиране, участва в пускането на програмата на машината и прави корекции, при нужда;
  • използва лицензирания софтуер и се самообучава за по-ефективна работа.

Нашите изисквания са:

  • Последен курс на обучение (3-та или 4-та година в Университет) в областта на металообработването и/ или машиностроенето, компютърни технологии в машиностроенетор компютърни системи и технологии и др.;
  • Отлични компютърни умения – Работа с MS Office, работата с Unigraphics и SAP ще се счита за предимство;
  • Владеене на английски писмено и говоримо /втори език - немски е предимство;
  • Желание за професионално израстване и усвояване на нови знания;
  • Комуникативност и умения за работа в екип;
  • Логическо мислене и аналитичност, прецизност и точност;
  • Професионалният опит не е задължителен, но завършено висше образование/степен бакалавър по инженерна специалност в сферата на машиностроенето и/или металообработването или имат професионален опит в същите области ще се считат за предимство.

Компанията предлага:

  • обучение на работното място под ръководството на ментор-професионалист
  • придобиване на опит от всички етапи от производствения цикъл
  • много добри условия за работа;
  • кариерно развитие;
  • обучение;
  • допълнителни трудови възнаграждения;
  • ваучери за храна;
  • транспорт;
  • специализирано работно облекло и ЛПС и др.

В случай, че предложението представлява интерес за вас и отговаряте на посочените изисквания, моля, кандидатствайте, като изпратите актуална автобиография на имейл адрес: Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.или чрез платформата: www.jobs.bg

Допълнителна информация може да получите на телефон 0897852188, Светлана Бамбекова, р-л отдел ЧР, Цератицит България АД.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Контакт ще бъде установен само с одобрените кандидати.