"София Франс Ауто" АД - ДИАГНОСТИК СЕРВИЗ

София Франс Ауто“ (SFA) е в автомобилния сектор вече над 30 години и е сред най-прогресивно рaзвивaщите се и стабилни бизнес организации в индустрията. Компанията е официален вносител на Peugeot, Citroen, DS Automobiles, Opel, както и на Abarth, Alfa Romeo, Jeep и Fiat. Оторизиран дилър е на пикапите Isuzu за България. Част от структурата й са: „Ауто Бавария“ – най-големият дилър на BMW, MINI и BMW Motorrad у нас, „Италия Моторс“ – вносителят на мотоциклетните марки Vespa, Piaggio, Aprilia и Moto Guzzi, и „Исубус“ – официалният представител за страната на автобусите и камионите Isuzu.

Във връзка с разширяването на дейността си, компанията търси да назначи специалист, който да продължи развитието си на позиция:

ДИАГНОСТИК СЕРВИЗ

Масто на работа: гр. София, бул. Ботевградско шосе, Ес Еф Ей Ритейл София 3

Основни задължения:

- Спазва стриктно изискванията на представляваните марки във всеки един етап от работата си по ремонт и обслужване на автомобили, както и при контактите с клиенти;
- Извършва първоначална диагностика като лично дефинира необходимите работни операции и резервни части за извършване на заявения от клиента ремонт, ползвайки наличните електронни каталози за сервизни операции и резервни части;
- Извършва ремонтите според предписанията на производителя, по безопасен и отговорен начин и в съответствие със стандартните времена на Вносителя като спазва процедурите на фирмата за отразяване на продължителността им;
- Осигурява висока степен на продуктивност и качество на извършената дейност , за утвърждаване доверието на клиентите в обслужването на сервиза.

Изисквания:

- Техническо образование ще се счита за предимство;
- Опит в използването на специализирана диагностична апаратура и софтуер;
- Опит в работата с електронен каталог за резервни части и нормовремена за сервизни операции ще се счита за предимство;
- Компютърна грамотност;
- Професионален опит на подобна позиция;
- Комуникативност и готовност за работа с клиенти в динамични условия;
- Организираност, умение за поставяне на приоритети и фокус към клиента;
- Способност да работи самостоятелно и по своя инициатива, но и като част от екип;
- Основно владеене на технически английски / немски език;
- Валидно свидетелство за управление на МПС.

Ние предлагаме:

- Фирмено обучение по програмите и стандартите на фирмата;
- Социален пакет, който включва:
* Ваучери за храна на стойност 200 лв./месечно;
* Еднократни годишни суми за лятна почивка;
* Допълнително здравно осигуряване
* Допълнителни дни отпуск - при брак, на всеки 5 години по 1 ден и 1/2 ден за 15-ти септември;
* Изплащане на МРЗ при раждане на дете
* Предоставяне на автомобил за абитуриентски бал.
* Мултиспорт карти по утвърдена вътрешна регламентирана социална политика към служителите.

E-mail за кандидатстване до 18.04.2024г.: Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.