ЕЛЕКТРОНЕН ИНЖЕНЕР | ПРЕРАБОТВАЩА ПРОМИШЛЕНОСТ

ИЗТЕКЛИ ОБЯВИ Посещения: 644

Human Power - Агенция за подбор на персонал

Във връзка с разрастване на дейността на наш партньор, един от лидерите на Балканите и Европа в своята бизнес област, търсим да назначим отговорна и позитивна личност с амбиции да изгради кариера в динамична среда и бързо развиваща се компания.

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:

ИЗИСКВАНИЯ:

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

Ако тази позиция представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените условия, моля изпратете Ваша актуална автобиография.

Или позвънете на: 0896 244 246

Благодарим Ви!

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!
Кандидатите не дължат такса за извършените услуги.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.

Human Power притежава безсрочен лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2882 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Human Power е част от BNI Индустрия.