ИНЖЕНЕР, КОМПЮТЪРНИ МРЕЖИ И СИСТЕМИ

ИЗТЕКЛИ ОБЯВИ Посещения: 457

ЦЕРАТИЦИТ България АД - Габрово е дългогодишна компания, с традиции в производството на металорежещи и специални инструменти със сменяеми твърдосплавни пластини и инструментални системи, част от международната Група CERATIZIT. Търсим амбициозни и напредничави хора с желание за развитие, които да се присъединят към екипа на CERATIZIT като:

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ

• Поддържа и администрира компютърни мрежи и свързаната с тях компютърна среда, включително комуникационен хардуер и софтуер;
• Участва във внедряването и експлоатацията на компютърни технологии, компютърни мрежи и компютърни комуникационни устройства;
• Оказва практическа помощ при експлоатацията и обслужването на комуникационни технологии и устройства;
• Съдейства за организация на сервизното обслужване на компютърната мрежа;
• Извършва дейностите в съответствие с изискванията на технологичните, организационните и вътрешно-нормативните документи;
• Взима самостоятелни решения при изпълнение на отделните видове дейности, в рамките на делегираните му права;
• Съгласува, предварително, изпълнението на определени дейности с мрежовия администратор;
• Изготвя, при поискване, отчети и справки по предназначение, възложени от ръководителя на отдела.

НАШИТЕ ИЗИСКВАНИЯ

• Висше образование – специалност КСТ или подобна;
• Професионален опит - препоръчително е поне 3 години работа и поддръжка на компютърни мрежи и техника, активна директория, SAP;
• Отлично боравене с MS Office;
• Отлично владеене на английски писмено и говоримо /втори език - немски е предимство;
• Желание за професионално израстване и усвояване на нови знания;
• Комуникативност и умения за работа в екип;
• Логическо мислене и аналитичност, прецизност и точност.

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

• Много добри условия за работа с перспектива за кариерно развитие;
• Атрактивно заплащане и опълнителни трудови възнаграждения;
• Обучение на място и в чужбина в подразделения на Група ЦЕРАТИЦИТ;
• Социални придобивки – ваучери за храна, транспорт и др.

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография. Ще се свържем с всички кандидати, одобрени по документи. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.